For Sale
Residential
Price
Beds / Baths
All Filters
80 places

$3,199,900
5.88%
Miami Lakes Loch Lomond
7225 Gleneagle Dr, Miami Lakes FL, 33014
7 beds
6 baths
8,133 ft²
2 days on Market

$2,995,000
90.00%
Lake Elizabeth Sec 4
14332 Ardoch Pl, Miami Lakes FL, 33016
5 beds
5 baths
5,664 ft²
6 days on Market

$2,499,990
Graham West
16022 NW 83rd Ct, Miami Lakes FL, 33016
5 beds
5 baths
2,940 ft²
1 day on Market

$2,450,000
Miami Lakes Loch Lomond Miami Lakes Loch L
15761 Turnberry Dr, Miami Lakes FL, 33014
5 beds
3 baths
3,724 ft²

$2,350,000
Miami Lakes Loch Lomond
16241 W Troon Cir, Miami Lakes FL, 33014
4 beds
3 baths
4,164 ft²

$2,350,000
2.08%
6 Th Addn To Royal Oaks Royal Oaks
8200 NW 163rd St, Miami Lakes FL, 33016
4 beds
5 baths
3,783 ft²
6 days on Market

$2,100,000
Royal Oaks Francesca Royal Oaks
16763 NW 77th Path, Miami Lakes FL, 33016
5 beds
7 baths
3,676 ft²

$2,085,000
2.55%
Miami Lakes Loch Lomond
7101 E Troon Cir, Miami Lakes FL, 33014
4 beds
4 baths
3,043 ft²

$1,895,000
Primavera
7851 NW 166th Ter, Miami Lakes FL, 33016
6 beds
5 baths
4,256 ft²
4 hours ago
$1,750,000
Silvercrest Lake Estates
8052 NW 161st Ter, Miami Lakes FL, 33016
6 beds
5 baths
3,232 ft²

$1,500,000
6.19%
Royal Palm North 1 St Addn Royal Palm North
8305 NW 157th Ter, Miami Lakes FL, 33016
5 beds
4 baths
3,299 ft²
2 days on Market

$1,399,000
Royal Lakes 1 St Addn
8560 NW 164th St, Miami Lakes FL, 33016
5 beds
4 baths
4,262 ft²
1 day on Market

$1,399,000
Dunnwoody Lake
15540 NW 88th Ave, Miami Lakes FL, 33018
4 beds
3 baths
2,847 ft²

$1,399,000
Miami Lakes Loch Ness Sec
7410 Loch Ness Dr, Miami Lakes FL, 33014
4 beds
3 baths
2,426 ft²

$1,350,000
7.41%
Miami Lakes Loch Lomond
16120 E Troon Cir, Miami Lakes FL, 33014
5 beds
3 baths
3,033 ft²

$1,350,000
5 Th Addn To Royal Oaks Royal Oaks
16422 NW 83rd Pl, Miami Lakes FL, 33016
5 beds
4 baths
3,767 ft²
$1,350,000
1.39%
Dunnwoody Lake
8810 NW 155th, Miami Lakes FL, 33018
4 beds
3 baths
2,847 ft²

$1,349,000
Dunnwoody Lake
16045 NW 87th Ct, Miami Lakes FL, 33018
4 beds
4 baths
2,847 ft²

$1,339,900
0.07%
Royal Oaks
7910 NW 169th Ter, Miami Lakes FL, 33016
4 beds
3 baths
1,860 ft²

$1,300,000
Dunnwoody Lake
16033 NW 87th Ct, Miami Lakes FL, 33018
5 beds
4 baths
3,050 ft²
1 day on Market

$1,300,000
Dunnwoody Lake
8915 NW 161st Ter, Miami Lakes FL, 33018
4 beds
3 baths
2,847 ft²
6 days on Market

$1,299,999
6 Th Addn To Royal Oaks
16214 NW 82nd Pl, Miami Lakes FL, 33016
5 beds
6 baths
4,269 ft²

$1,299,999
90.00%
Silvercrest Lake Estates
16101 NW 79th Ct, Miami Lakes FL, 33016
5 beds
5 baths
3,232 ft²

$1,299,000
7.15%
Miami Lakes Lake Glenn El
15010 Dunbarton Pl, Miami Lakes FL, 33016
4 beds
3 baths
2,761 ft²

80 places

$3,199,900
5.88%
Miami Lakes Loch Lomond
7225 Gleneagle Dr, Miami Lakes FL, 33014
7 beds
6 baths
8,133 ft²
2 days on Market

$2,995,000
90.00%
Lake Elizabeth Sec 4
14332 Ardoch Pl, Miami Lakes FL, 33016
5 beds
5 baths
5,664 ft²
6 days on Market

$2,499,990
Graham West
16022 NW 83rd Ct, Miami Lakes FL, 33016
5 beds
5 baths
2,940 ft²
1 day on Market

$2,450,000
Miami Lakes Loch Lomond Miami Lakes Loch L
15761 Turnberry Dr, Miami Lakes FL, 33014
5 beds
3 baths
3,724 ft²

$2,350,000
Miami Lakes Loch Lomond
16241 W Troon Cir, Miami Lakes FL, 33014
4 beds
3 baths
4,164 ft²

$2,350,000
2.08%
6 Th Addn To Royal Oaks Royal Oaks
8200 NW 163rd St, Miami Lakes FL, 33016
4 beds
5 baths
3,783 ft²
6 days on Market

$2,100,000
Royal Oaks Francesca Royal Oaks
16763 NW 77th Path, Miami Lakes FL, 33016
5 beds
7 baths
3,676 ft²

$2,085,000
2.55%
Miami Lakes Loch Lomond
7101 E Troon Cir, Miami Lakes FL, 33014
4 beds
4 baths
3,043 ft²

$1,895,000
Primavera
7851 NW 166th Ter, Miami Lakes FL, 33016
6 beds
5 baths
4,256 ft²
4 hours ago
$1,750,000
Silvercrest Lake Estates
8052 NW 161st Ter, Miami Lakes FL, 33016
6 beds
5 baths
3,232 ft²

$1,500,000
6.19%
Royal Palm North 1 St Addn Royal Palm North
8305 NW 157th Ter, Miami Lakes FL, 33016
5 beds
4 baths
3,299 ft²
2 days on Market

$1,399,000
Royal Lakes 1 St Addn
8560 NW 164th St, Miami Lakes FL, 33016
5 beds
4 baths
4,262 ft²
1 day on Market

$1,399,000
Dunnwoody Lake
15540 NW 88th Ave, Miami Lakes FL, 33018
4 beds
3 baths
2,847 ft²

$1,399,000
Miami Lakes Loch Ness Sec
7410 Loch Ness Dr, Miami Lakes FL, 33014
4 beds
3 baths
2,426 ft²

$1,350,000
7.41%
Miami Lakes Loch Lomond
16120 E Troon Cir, Miami Lakes FL, 33014
5 beds
3 baths
3,033 ft²

$1,350,000
5 Th Addn To Royal Oaks Royal Oaks
16422 NW 83rd Pl, Miami Lakes FL, 33016
5 beds
4 baths
3,767 ft²
$1,350,000
1.39%
Dunnwoody Lake
8810 NW 155th, Miami Lakes FL, 33018
4 beds
3 baths
2,847 ft²

$1,349,000
Dunnwoody Lake
16045 NW 87th Ct, Miami Lakes FL, 33018
4 beds
4 baths
2,847 ft²

$1,339,900
0.07%
Royal Oaks
7910 NW 169th Ter, Miami Lakes FL, 33016
4 beds
3 baths
1,860 ft²

$1,300,000
Dunnwoody Lake
16033 NW 87th Ct, Miami Lakes FL, 33018
5 beds
4 baths
3,050 ft²
1 day on Market

$1,300,000
Dunnwoody Lake
8915 NW 161st Ter, Miami Lakes FL, 33018
4 beds
3 baths
2,847 ft²
6 days on Market

$1,299,999
6 Th Addn To Royal Oaks
16214 NW 82nd Pl, Miami Lakes FL, 33016
5 beds
6 baths
4,269 ft²

$1,299,999
90.00%
Silvercrest Lake Estates
16101 NW 79th Ct, Miami Lakes FL, 33016
5 beds
5 baths
3,232 ft²

$1,299,000
7.15%
Miami Lakes Lake Glenn El
15010 Dunbarton Pl, Miami Lakes FL, 33016
4 beds
3 baths
2,761 ft²